Sufity napinane do kuchni

Wysokie temperatury, żar pieca i zwiększona wilgotność powodują, że należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze materiałów wykończeniowych. Grupa Mirror proponuje rozwiązanie, które pomoże cieszyć się piękną kuchnią przez długie lata. Sufit napinany to idealny wybór!

Zalety sufitów napinanych w kuchni

Obawiasz się osadzania tłuszczu, skutków pary wodnej lub zalania przez sąsiadów?

Już nie musisz. Jeśli pragniesz zadbać o higienę w miejscu, w którym przygotowujesz posiłki dla swojej rodziny to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Na naszych sufitach nie rozwijają się żadne grzyby ani pleśnie. Wszystkich zabrudzeń można się łatwo pozbyć stosując specjalny płyn- kupisz go u nas! Bez wysiłku utrzymasz czystą kuchnię.

Czy wiesz, że kuchnia to miejsce najbardziej narażone na pożar?

Zapewnij bezpieczeństwo sobie i innym dzięki zastosowaniu sufitu napinanego. Nasze folie są niepalne i nie podtrzymują ognia. Posiadają atesty gwarantujące bezpieczeństwo w użytkowaniu (klasyfikacja ogniowa Bs2d0).

Oprócz praktycznych aspektów należy pamiętać, że kuchnia to miejsce, które przede wszystkim powinno być piękne. Oferujemy Państwu szeroki wybór kolorów i rodzajów folii. Sufity mogą mieć dowolną formę.

Wykonujemy konstrukcje owalne, łukowe, wielopoziomowe. W połączeniu z odpowiednio dobranym oświetleniem zadowalający efekt jest gwarantowany. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala na realizację nawet najbardziej odważnych pomysłów.

Niepozornie cienka folia jest bardzo wytrzymała i odporna na uderzenia. Nie musisz obawiać się rozerwania po wystrzale korku od szampana.

Zalety sufitów napinanych:

  • łatwość montażu
  • różnorodność koncepcji projektowych
  • potwierdzona certyfikatem klasa niepalności Bs2d0
  • antystatyczność
  • odporność na wilgoć
  • trwałość