Sufit napinany w salonie

Obecnie rynek usług budowanych oferuje nam szeroką gamę rozwiązań. Od tapet 3D, gładzi, poprzez farby strukturalne.

Są to ciekawe propozycje, jednak wymagają zatrudnienie ekipy remontowej i zarezerwowaniu kilku tygodni na wykonanie wszystkich prac.

Jeżeli chcesz szybciej i w bardziej ciekawy sposób odmienić swoje wnętrze skorzystaj z naszego rozwiązania jakim są ściany napinane.

Co to takiego?

Są to wielkoformatowe płótna wykonane z najwyższej klasy materiałów, które sprawią, że ściany w Twoim domu będą idealnie równe, a parametry techniczne surowca sprawiają, że nie wymaga on konserwacji przez wiele lat.

SUFITY NAPINANE DO SALONU

Zapomnij o długich i ciężkich remontach, o gładziach, tapetach i drogich farbach. Nasz produkt jakim jest ściana napinana gwarantuje dużą wytrzymałość oraz niezwykły efekt, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Na wszystkie nasze produkty dajemy gwarancję oraz posiadamy niezbędne certyfikaty. Dodatkowo zaletą tego rozwiązania jest szeroka gama projektów.

Czy myślałeś kiedyś o podświetleniu ściany ciekawymi kolorami? Czy chciałeś mieć zdjęcie miasta lub pięknego krajobrazu we własnym pokoju? Czy Twoje dzieci marzą o pokoju z ich ulubionym bohaterem kreskówki?

Teraz to wszystko jest możliwe!

Zgodzisz się ze mną, że nawet najlepszej klasy tapety mają małoestetyczne łączenia, a stworzenie jednego spójnego zdjęcia wymaga fachowej pomocy i długich godzin spędzonych na remoncie.

Nasze rozwiązanie gwaratuje szybkie i niezwykle czyste stworzenie efektu o którym marzysz. Zapoznaj się z naszą galerią a wrazie pytań lub chęci przygotowania projektu skontaktuj się z nami.

Na każdym etapie prowadzonych prac służymy swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Posiadamy bogaty wybór powłok sufitowych. Oto najpopularniejsze z nich:

  • Powłoki matowe w neutralnych kolorach
  • Powłoki w połysku
  • Wielopoziomowe konstrukcje
  • Gwieździste niebo
  • Fotodruk