Oświetlenie

Oświetlenie to bardzo ważny element aranżacji wnętrza. Prawidłowo zaplanowane decyduje o funkcjonalności oraz estetyce. Światło umożliwia właściwy odbiór otaczającej nas rzeczywistości.

Decydując się na nasz sufit napinanych nie ma żadnych przeszkód do zastosowania jednego, głównego źródła światła. Posiadamy specjalne narzędzia do przymocowania ciężkich lamp. A dodatkowym plusem będzie możliwość ukrycia kabli i mocowań po powłoką, zapewniając idealnie równą przestrzeń.

Kolejnym rozwiązaniem jest punktowe oświetlenie LED do sufitów napinanych– korzystne rozwiazanie, gdy na przykład potrzebujesz podzielisz wnętrze na strefy funkcjonalne. Jest to rozwiazanie dla zwolenników minimalizmu we wnętrzach. W ostatnich latach coraz wiekszą popularnością jest cieszą się taśmy LED. Rozwiązanie to daje możliwość uzyskania efektu „lewitującego sufitu”.

Jeśli pragniesz, aby Twoje oświetlenie decydowało o unikalności wnętrza zastosuj system gwieździstego nieba dostępnego w naszej ofercie! Wykonuje się go za pomocą światlowodum połączonego z projektorem. Dzięki temu końcówki włókien świecą łudząco przypominając gwiazdy.

Grupa Mirror oferuje różne możliwości oświetlenia na każdy kieszeń! Do Twojej dyspozycji mamy standardowe i nowoczesne technologie, podczas, gdy najważniejsze pozostaje bez zmian – precyzja wykonania. Oświetlenie do sufitów napinanych można zakupić osobno lub razem z kompleksową usługą montażu.

Posiadamy w ofercie kilka rodzajów oświetlenia:

  • Standard – żyrandole i lampy
  • Punktowy – diody LED
  • Lampy LED
  • System „gwieździste niebo”