Obiekty Prywatne

Lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami. Inwestujemy w drogie meble, piękne zasłony i dywany, a także inne dodatki, które mają nadać naszemu wnętrzu elegancki, przytulny i oryginalny charakter.

Każda przestrzeń niezależnie od wielkości zasługuje na najwyższej jakości wykończenia. A co jeżeli oprócz oszałamiającego efektu będą one również trwałe, praktyczne i szybkie w realizacji? Nie będą wymagały specjalistycznego czyszczenia czy konserwacji? Brzmi ciekawie?

Jeżeli tak, to zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją rozwiązań dla Twojej przestrzeni. Niezależnie czy jest to dom czy mieszkanie, nasze sufity napinane za każdym razem stworzą niesamowity efekt.

Chcesz powiększyć optycznie pokój ? Dodać więcej światła? Nie widzimy żadnego problemu ! Folie lustrzane dają niesamowity efekt, a dzięki temu, że dysponujemy szeroką gamą barw, będziesz mógł samodzielnie dobrać interesujące Cię rozwiązanie.

A może męczą Cię nierówności sufitu i już od dawna myślałeś o zamontowaniu płyt kartonowo-gipsowych? Zapewne martwi Cię uciążliwy remont z tym związany? Jeżeli tak, to mamy kolejne rozwiązanie, które powinno Cię zainteresować.

Powłoki z satyny lub matowe – idealnie imitują zabudowę kartonowo-gipsową, są szybkie w realizacji, a co za tym idzie efekt idealnie równego sufitu można osiągnąć nawet w jeden dzień!

Jako firma z długoletnim doświadczeniem na rynku, mamy o wiele więcej pomysłów i rozwiązań. Jeżeli chciałbyś się zainspirować naszymi pracami, to zapraszamy do galerii poniżej.

Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z naszej fachowej wiedzy. Stwórz swoje własne niepowtarzalne wnętrze niskim nakładem pracy i czasu.