Gwiezdziste Niebo – Sufit Napinany

Niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju droga mleczna... własny gwiazdozbiór, czy oryginalna konstelacja gwiazd w Twoim domu? Czemu nie?? Zapewne zawsze wydawało Ci się to sennym marzeniem, nierealnym pomysłem, który wymaga dużego nakładu pracy?

Jeżeli na przynajmniej dwa pytania odpowiedziałeś tak to oznacza, że koniecznie musisz zapoznać się z naszą propozycją - Twojego prywatnego nieba we własnym domu. Rozwiązanie, które dla Ciebie przygotowaliśmy opiera się na nowatorskiej technologii oraz latach naszych doświadczeń w tworzeniu różnych wariantów tego arcydzieła.

Oczywiście jako firma z dużym doświadczeniem oraz pełnym porfesjonalizmem dajemy Ci możliwość wyboru : skorzystania z gotowego rozwiązania lub stworzenia swojej własnej kompozycji. Niezależnie od wybranego wariantu na każdym etapie projektu dajemy Ci możliwość konsultacji z wykwalifikowaną załogą projektantów, grafików oraz monterów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Jak to wygląda technologicznie?

Wszystko zaczyna się od wybrania rozwiązania „gwieździstego nieba”, które nas interesuje. Następnie po zwymiarowaniu pomieszczenia przez naszych monterów następuje proces produkcji sufitu. Należy pamiętać, że każde rozwiązanie jest indywidalnie dobierane dla każdego klienta. Gotowy sufit montujemy na profilach aluminiowych. Sufit opleciony jest wiązkami światłowodów. Rozmieszczenie oraz zagęszczenie ich zawsze zależy od projektu oraz preferencji klienta. Wiązki światłowodów podłączone są do projektora, który w zależności od wybranej opcji daje światło białe lub kolorowe.

Dodatkową możliwością, którą można sobie wybrać to różne efekty naszego „nieba” - od migotania, poprzez spadające gwiazdy, zorzepolarne do wielu innych.

Sufity w kuchni

Dostpne s rwnie zaawansowane projektory z szerokim zakresem efektw:

  • Galaktyki i konstelacje, podwietlane rnymi kolorami
  • Spadajce gwiazdy
  • Komety
  • Deszcze meteorytw

Kolejnym sposobem uzyskania efektu "gwiedzistego nieba" to wykorzystanie diod LED w poczeniu z krysztaowymi dyfuzorami Swarovskiego. Technologia ta pozwala naladowa ksztat gwiazd. Takie rozwizanie nadaje wntrzu luksusu.